branchenieuws

Zomeravonden in het Openluchtmuseum

Openluchtmuseum zomeravonden foodtruck

Kom smullen van heerlijke hapjes. Dansen bij zonsondergang. Of gewoon lekker relaxen in een prachtige omgeving boordevol natuur en historie.

Diverse windstreken in de open lucht

De Zomeravonden beleef je samen in het Openluchtmuseum! Van 1 t/m 16 augustus is Nederlands Openluchtmuseum óók ’s avonds open. Met een sfeervol avondprogramma rondom ons Picknickplein en het Zaanse plein.

Helemaal passend bij het jaarthema Ontmoet Mij is er eten uit allerlei windstreken. Van Indiaas en Indisch tot Nederlandse thee & taartjes. Ook de muziek is een verrassende mix uit verschillende culturen. Van Arabische klanken tot Silent Disco, het is er allemaal. En de kleintjes? Die genieten van de kinderbioscoop in Loods Goes, i.s.m FOCUS Filmtheater Junior, Arnhem.

Let op: er is plek voor een beperkt aantal bezoekers per avond. Zo houden ze het gezellig én veilig. Kom zelf maar kijken, proeven en beleven!

Openluchtmuseum zomeravonden bbq
Openluchtmuseum zomeravonden molen
Openluchtmuseum zomeravonden kinderen
Openluchtmuseum zomeravonden optreden met gitarist
Openluchtmuseum zomeravonden optreden
Openluchtmuseum zomeravonden optreden