branchenieuws

OVAL genomineerd voor drie Bea World Awards 2025

Beaworld

Het Belgische brand experience agency OVAL is drie keer genomineerd voor het Bea World Festival, het internationale festival voor events en live communicatie.

OVAL maakt kans op maar liefst drie awards: twee voor Canon #UNFREEZE en één voor The Reclaimed Collection van Henkel. De projecten worden op 21 november live gepresenteerd aan de internationale jury in Rome.

Volgens founder & CEO Wouter Boits bevestigen de nominaties “het kwaliteitslabel dat we samen met onze klanten willen neerzetten.”

Met Canon #UNFREEZE ontwikkelde OVAL een tweedaagse, interactieve ervaring waarin creators en partners de nieuwste videotechnologie van Canon ontdekten en er samen mee aan de slag gingen. The Reclaimed Collection, gemaakt voor Henkel, toonde tijdens de Copenhagen Fashion Week hoe mode en duurzaamheid perfect samengaan: kleding uit vergeten koffers kreeg er een tweede leven als unieke fashionlijn.

Beeld: Bea World