branchenieuws

AVEX Group behaalt EcoVadis Gold en hoort bij top 2 procent

AVEX Group ontvangt een EcoVadis Gold medaille en scoort beter dan 98 procent van alle beoordeelde bedrijven. Daarmee onderstreept AVEX zijn inzet voor duurzaam ondernemen binnen de eventbranche.

Met de Gold beoordeling van EcoVadis laat AVEX zien dat duurzame keuzes structureel zijn verankerd in de organisatie. Van goed werkgeverschap en verantwoord inkopen tot transparante bedrijfsvoering en aandacht voor de keten.

Voor eventprofessionals is deze erkenning relevant omdat duurzaamheid steeds vaker een doorslaggevende factor is bij de keuze voor partners. Opdrachtgevers zoeken leveranciers die aantoonbaar stappen zetten en verantwoordelijkheid nemen. De EcoVadis score maakt inzichtelijk waar AVEX staat en biedt houvast voor organisatoren die duurzaamheid serieus meenemen in hun besluitvorming.