Een nieuwe website voor B2B events, een nieuw mainstage en een nieuwe chef. Wat wil je nog meer?
Nieuwe website
Begin dit jaar is de locatie met de zakelijke tak van Thuishaven om tafel gegaan. Het plan was om dit jaar met een frisse start te beginnen, zo hebben zij sinds dit jaar een nieuwe naam; Thuishaven B2B. Hierbij hoort natuurlijk een nieuwe stijl en een nieuwe website. Kijk op op de website voor een nieuwe impressievideo, klik door onze verschillende area’s en maak kennis met het team.
Nieuwe mainstage
De zomer is weer begonnen en dat betekent dat je op de Mainstage weer in de zon kunt feesten! Ieder jaar heeft deze area een ander uiterlijk. Zo heeft Thuishaven dit jaar een houten constructie met schaduwdoeken gebouwd. Wat vind jij van deze nieuwe Mainstage?
Nieuwe chef
Nadat ze al jaren deel uit maakte van de keukenbrigade, is Danielle nu de nieuwe chefkok van deze eventlocatie. Danielle heeft alle trucjes en gerechten van hun vertrouwde ex-chefkok Justin geleerd en weet daarom als geen ander hoe ze een heerlijk Thuishaven menu samenstelt.
