branchenieuws

TravelMarketing viert 25 jaar TRVL FSTVL bij PLLEK Amsterdam

TravelMarketing vierde op 30 juni de 25e editie van TRVL FSTVL bij PLLEK Amsterdam, waar DMC-partners wereldwijd samenkwamen met reisprofessionals uit Nederland en België.

Op 30 juni vierde TravelMarketing een bijzondere editie van TRVL FSTVL bij PLLEK Amsterdam: de 25e editie alweer. Een dag vol inspirerende gesprekken, nieuwe connecties en volop reisinspiratie, waarbij DMC-partners van over de hele wereld samenkwamen met reisprofessionals uit de Nederlandse en Belgische markt om kennis te delen en nieuwe verbindingen aan te gaan.

Naast volop ruimte voor één-op-één-afspraken en netwerken zorgden live-optredens, heerlijk eten en drinken en een feestelijk diner voor de perfecte festivalsfeer. Verbinding maken en de reiswereld samenbrengen, dat is waar TRVL FSTVL om draait, en deze jubileumeditie bewees opnieuw hoe krachtig die connecties kunnen zijn. TravelMarketing is bovendien van 13 tot en met 15 oktober aanwezig op IMEX Las Vegas, samen met een groot deel van haar wereldwijde DMC-netwerk.

Gemist? Bekijk de aftermovie en foto’s van TRVL FSTVL 2026.