Rotterdam Ahoy Convention Centre viert zijn vijfjarig bestaan en bevestigt zijn rol als internationale congreslocatie waar events kunnen meegroeien van compact tot grootschalig.
Rotterdam Ahoy Convention Centre (RACC) bestaat vijf jaar. Sinds de opening in 2020 is het uitgegroeid tot een congreslocatie waar jij als organisator zowel kleinere bijeenkomsten als grote internationale congressen kunt neerzetten. Met het RTM Stage als grootste auditorium van Nederland en de koppeling met de hallen van Ahoy kan jouw event in de loop der jaren echt doorgroeien.
In de afgelopen jaren kozen onder meer het World Hydrogen Summit en internationale verenigingen als EACR en EAIE voor RACC als thuisbasis. Ook de komende jaren staan grote congressen als DIA Europe 2026 en het ERA congres 2027 al op de agenda. Dat onderstreept de positie van Rotterdam als serieuze speler in de internationale congreswereld.
Naast de economische spin off is er steeds meer aandacht voor een blijvende nalatenschap in de stad, zoals groene initiatieven langs de route naar Zuidplein.