Van 10 september drie weken lang lunchen en dineren in het Koetshuis: Green Village breidt tijdelijk uit met pop-uprestaurant De Bistro.
Green Village krijgt er vanaf 10 september tijdelijk een nieuwe smaakmaker bij. Drie weken lang opent pop-uprestaurant De Bistro haar deuren in het authentieke Koetshuis. Een plek waar gastronomie en de karakteristieke omgeving van Green Village samenkomen.
Je kunt er terecht voor een uitgebreide lunch, een driegangendiner of een ontspannen lazy sunday op het terras. Op de kaart staan onder andere steak tartaar, ravioli met truffel en Canadese kreeft. Met De Bistro krijgt het Koetshuis tijdelijk een nieuwe invulling waarin samen tafelen en genieten centraal staan.
Een mooie toevoeging aan Green Village én een extra reden om deze evenementenlocatie eens op een andere manier te beleven. Ontdek meer over Green Village in hun bedrijfsprofiel.